Motýlky

Nejprodávanější

Motylek Philip
 
890 Kč
Motylek Ronsard
 
890 Kč
Motylek Thomas
 
890 Kč
Motylek Strnadova
 
890 Kč
Motylek Willhite
 
890 Kč
Motylek Parkin
 
890 Kč
Motylek Sherrington
 
890 Kč
Motylek Ollerenshaw
 
890 Kč
Motylek Nicolle
 
890 Kč
39 položek celkem

Cena

7901190
17901190

Značky

Barva

Materiál

Položek k zobrazení: 39
Nahoru
Další produkty

Patříte mezi ty, kteří nedají na motýlky dopustit? Nebo se jen snažíte odlišit od "kravatové většiny"? Ať tak či onak, jste na správné adrese! Níže můžete vybírat z celé řady stylových motýlků s různými vzory i barvami. Nabízíme motýlky jak vázací - to pro ty náročnější z Vás, tak i předvázané, které Vám práci s vázáním usnadní. Nabízíme jak klasické hedvábné či bavlněné motýlky, tak i méně tradiční, jako například lněné či sametové.

Naprostou novinkou, se kterou jsme v Kolem Krku přišli, jsou ručně broušené skleněné motýlky. Zcela jedinečný produkt, který byste rozhodně neměli přehlédnut. Neméně zajímavou alternativou klasických motýlků jsou také naše dřevěné motýlky.

Všechny naše motýlky, stejně jako další produkty, nesou jména osobností, které se zasloužily o rozvoj a podporu komunity sluchově handicapovaných po celém světě, anebo těch osobností, které trpí či trpěly nějakou formou sluchového postižení. Po těchto osobnostech jsou pojmenovány celé řady produktů, které vždy spojuje některý z použitých materiálů.