Doprava a platba

Při objednání do 14.00 odesíláme zásilku ještě tentýž den a v případě objednání zboží nad 1200,- je poštovné zdarma (Zásilkovna - uložení na Z-point)!

Nově doručujeme také na SLOVENSKO - prostřednictvím výdejních míst Zásilkovny za pouhých 89 Kč!

 

Způsoby dopravy

Česká pošta - Balík do Balíkovny - 85,- 

Zásilka je připravena k vyzvednutí obvykle za méně než 24 hodin, zpravidla do druhého dne od jejího odeslání. Výdej zásilek na přepážkách Balíkovny je velmi rychlý.

Česká pošta - Balík na poštu - 99,-

Balík na poštu bude doručen na Vámi vybranou pobočku České pošty. Takto zaslaný balík je možné doručit na jakoukoliv pobočku České pošty.

Česká pošta - Balík do ruky - 129,-

Zásilka bude v tomto případě doručena přímo na Vaši adresu. V případě nezastižení je zásilka uložena na nejbližší pobočku České pošty.

Česká pošta - Doporučené psaní - 69,-

Tento způsob dopravy je možný pouze pro tištěné dárkové poukazy. V případě dárkových poukazů je možné volit mezi Doporučeným psaním České pošty a uložením na Z-point.

Zásilkovna - Uložení na Z-point - 79,-

Vybírat můžete z více než 2 tisíc výdejních míst po celé České republice. Zásilka je připravena k vyzvednutí do 2 dnů.

Zásilkovna - Doručení na adresu - 99,-

Objednávka bude doručena na vaši adresu. V případě nezastižení ji můžete vyzvednout na nejbližší pobočce Zásilkovny.

Zásilkovna - Uložení na Z-point SLOVENSKO - 89,- 

Zásilka je připravena k vyzvednutí do 2 až 3 dnů na libovolném výdejním místě. Objednávku je třeba uhradit předem - při doručení na Slovensko není možná platba na dobírku.

Osobní odběr - Praha 10

Obědnávku si můžete vyzvednout osobně na adrese Jakutská 1, Praha 10 - platí pouze pro odbjednávky nad 1200 Kč a pouze po přechozí telefonické (722 319 190) nebo e-mailové (info@kolem-krku.cz) domluvě.

 

Způsoby platby

Kartou a bankovním převodem on-line

Objednávku uhradíte ihned po odeslání objednávky platební kartou on-line a nebo budete přesměrování do internetového bankovnictví, kde snadno a rychle platbu odešlete (v případě on-line bankovního převodu). Po zaplacení obdržíte potvrzení a daňový doklad. Pokud objednávku uhradíte do 14.00, zásilku odesíláme ještě tentýž den.

Bankovním převodem

Částku za objednané zboží uhradíte běžným bankovním převodem. V potvrzení objednávky obdržíte veškeré platební údaje. Platbu z České republiky obdržíme nejpozději do 2 dnů. Splatnost takto objednaného zboží je 7 dní. Objednávku odesíláme v den obdržení platby.

Dobírkou - 29,-

Částku za objednané zboží uhradíte až při převzetí zásilky (platební kartou či hotově). V případě objednání do 14.00 odesíláme zásilku ještě tentýž den.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz