Dárkové balení

190 Kč
Skladem

Nejen, že nebudete mít žádné starosti s balením dárků, ale Váš blízký obdrží naše produkty precizně zabalené a doplněné o dopis s věnováním a příběhem projektu Kolem Krku, který stojí za každým z našich produktů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Váš blízký obdrží produkty zabalené v recyklovaném dárkovém balicím papíře, nyní s decentními vánočními motivy.

Balení je doplněno o ozdobnou stuhu a dárkovou obálku s pečetí, ve které obdarovaný najde dopis s individuálním věnováním a přáním od Kolem Krku. Součástí je také kartička, na které se obdarovaný seznámí s hodnotami našeho projektu, které tvoří každý jednotlivý výrobek, dělají ho jedinečným a dávají mu duši.

Samozřejmostí je minimalistická visačka se jménem obdarovaného.

Potěšte své blízké a věnujete jedinečný doplněk s příběhem, navíc ve stylovém balení, které Vám ušetří mnoho práce v předvánočním čase.

1 kus "Dárkového balení" je určen pro 1 obdarovaného (s libovolným počtem produktů). Pokud nakupujete pro více svých blízkých, zvolte příslušné množství u položky "Dárkové balení".

 

Součástí balení je:

Klasické produktové krabičky, přebalené balicím papírem s decentními vánočními motivy

Ozdobná stuha a visačka se jménem obdarovaného

Dárková obálka s pečetí

Dopis pro obdarovaného s individuálním věnováním a karta s příběhem Kolem Krku

V případě většího množství produktů uložíme všechny produkty do jedné větší krabičky, vystlané dřevitou vlnou. Tu následně přebalíme balicím papírem a doplníme o všechny další součásti Dárkového balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz