Milí zákazníci, srdečně vás zdravíme a děkujeme za váš zájem o naše produkty! Rádi bychom vás informovali, že po účasti na Dyzajn marketu dne 18.-19. května budeme provádět revizi skladových zásob, která potrvá do 22. května. Během tohoto období se může stát, že některé objednané produkty nebudou momentálně dostupné. V případě, že se tato situace týká vaší objednávky, budeme vás o tom neprodleně informovat a nabídneme nejlepší možné řešení. Velice si vážíme vaší trpělivosti a pochopení.

Dárkový poukaz v hodnotě 5.000 Kč

5 000 Kč
Na objednání (3 týdny)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Raději necháváte výběr na obdarovaném? Nemáte čas vybírat dárky? Neznáte vkus obdarovaného? Ať je to jakkoliv, dárkový poukaz bude tím pravým pro Vás!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkovým poukaz do Kolem Krku rozhodně nikdy nic nezkazíte - každý správný muž si u nás vždy vybere. Potěšit můžete své blízké, kamarády či kolegy poukazy v hodnotě 500, 1.000, 2.000 či 5.000 Kč.

Dárkový poukaz obdržíte vytištěný na kvalitním pevném papíře, vložený do černé dárkové obálky s pečetí Kolem Krku. 

Platnost poukazu je 6 měsíců od jeho zakoupení. 

Pokud řešíte dárek na poslední chvíli a rádi byste obdrželi poukaz e-mailem co nejrychleji, kontaktujte nás, prosím, a my se s Vámi individuálně domluvíme. Poukaz je možné elektronicky zaslat, avšak technické řešení nám neumožňuje tuto možnost systémově uvést do našeho obchodu. Děkujeme Vám za pochopení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz