Skleněný motýlek "Rodgers"

1 190 Kč
Skladem

Svislé proužky jsou zkrátka "in". Na tomto skleněném motýlku se střídají matné a čiré proužky s méně výrazným svislým broušením. Motýlek je pojmenován po slavném průkopníkovi letectví, proto bylo doplnění o modré hedvábí jasnou volbou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Že jste o skleněných motýlcích ještě neslyšeli? Není divu! Jde o zcela originální výrobek, který Kolem Krku nabízí jako první v České republice a pravděpodobně i ve světě.

Se skleněným motýlkem od Kolem Krku budete opravdu jedineční. A to doslova. Jinde na českém trhu obdobný produkt nenajdete. Skleněný motýlek spojuje dva obory, ve kterých byla naše vlast po dlouhou dobu na světové špičce – sklářství a textilní průmysl. Objevte i Vy krásy obou těchto oborů naráz.

Skleněný polotovar motýlku byl exkluzivně pro Kolem Krku vyroben na Vysočině – v jednom z tradičních sklářských krajů. Veškeré broušení je provedeno ručně, tradičním způsobem.

Vázání na skleněném motýlku je vyrobeno z nejkvalitnějšího přírodního hedvábí původem z Itálie.

Vyrobeno v České republice.
Dodáváme v dárkové krabičce.
Velikost motýlku: přibližně 12,5 x 4,5 x 0,4 centimetru
Nastavitelná délka pásku kolem krku: od přibližně 36 do 50 centimetrů
Hmotnost: přibližně 40 gramů – motýlek tedy není nijak zvlášť těžký a po uvázání bez problému drží na svém místě a nijak Vás neomezuje
Použité materiály: broušené sklo, přírodní hedvábí a černěná ocel

Calbraith Perry Rodgers (1879 – 1912)

Americký průkopník letectví počátku 20. století. V roce 1911 provedl první transkontinentální let v dějinách USA a stal se celostátní celebritou. Zemřel však již pár měsíců poté, když havaroval na letecké přehlídce v Kalifornii. V šesti letech onemocněl a zcela ohluchl na jedno ucho, na druhé byl těžce nedoslýchavý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné motýlky
Barva: Modrá, Černá
Materiál: Sklo, Hedvábí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz