Skleněný motýlek "Myslbek"

1 190 Kč
Skladem

Vůbec nejoblíbenější skleněný motýlek z naší nabídky. Dokonale ho vystihují slova jako "elegance" a "minimalismus". Velmi jemný a decentní broušený vzor je doplněn o neméně elegantní vázání z pravého italského hedvábí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Že jste o skleněných motýlcích ještě neslyšeli? Není divu! Jde o zcela originální výrobek, který Kolem Krku nabízí jako první v České republice a pravděpodobně i ve světě.

Se skleněným motýlkem od Kolem Krku budete opravdu jedineční. A to doslova. Jinde na českém trhu obdobný produkt nenajdete. Skleněný motýlek spojuje dva obory, ve kterých byla naše vlast po dlouhou dobu na světové špičce – sklářství a textilní průmysl. Objevte i Vy krásy obou těchto oborů naráz.

Skleněný polotovar motýlku byl exkluzivně pro Kolem Krku vyroben na Vysočině – v jednom z tradičních sklářských krajů. Veškeré broušení je provedeno ručně, tradičním způsobem.

Vázání na skleněném motýlku je vyrobeno z nejkvalitnějšího přírodního hedvábí původem z Itálie.

Vyrobeno v České republice.
Dodáváme v dárkové krabičce.
Velikost motýlku: přibližně 12,5 x 4,5 x 0,4 centimetru
Nastavitelná délka pásku kolem krku: od přibližně 36 do 50 centimetrů
Hmotnost: přibližně 40 gramů – motýlek tedy není nijak zvlášť těžký a po uvázání bez problému drží na svém místě a nijak Vás neomezuje
Použité materiály: broušené sklo, přírodní hedvábí a černěná ocel

Josef Václav Myslbek (1848 – 1922)

Český sochař, představitel monumentálního sochařství. Jeden ze zakladatelů novodobého českého sochařství. Mezi jeho díla patří také jezdecká socha svatého Václava na Václavském náměstí v Praze, na které pracoval více než 30 let. Kolem 30. roku jeho života onemocní Ménierovou chorobou která má za následek prudké zhoršení sluchu a Myslbek se tak stává těžce nedoslýchavým.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné motýlky
Barva: Bílá, Červená, Modrá
Materiál: Sklo, Hedvábí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz