Skleněný motýlek "Edison"

1 190 Kč
Skladem

Jeden z těch motýlků, který bychom doporučili těm z Vás, kteří raději sáhnou po decentních doplňcích. Tento skleněný motýlek kombinuje matné a čiré plochy v kombinaci s jemným brusem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Že jste o skleněných motýlcích ještě neslyšeli? Není divu! Jde o zcela originální výrobek, který Kolem Krku nabízí jako první v České republice a pravděpodobně i ve světě.

Se skleněným motýlkem od Kolem Krku budete opravdu jedineční. A to doslova. Jinde na českém trhu obdobný produkt nenajdete. Skleněný motýlek spojuje dva obory, ve kterých byla naše vlast po dlouhou dobu na světové špičce – sklářství a textilní průmysl. Objevte i Vy krásy obou těchto oborů naráz.

Skleněný polotovar motýlku byl exkluzivně pro Kolem Krku vyroben na Vysočině – v jednom z tradičních sklářských krajů. Veškeré broušení je provedeno ručně, tradičním způsobem.

Vázání na skleněném motýlku je vyrobeno z nejkvalitnějšího přírodního hedvábí původem z Itálie. 

Vyrobeno v České republice.
Dodáváme v dárkové krabičce.
Velikost motýlku: přibližně 12,5 x 4,5 x 0,4 centimetru
Nastavitelná délka pásku kolem krku: od přibližně 36 do 50 centimetrů
Hmotnost: přibližně 40 gramů – motýlek tedy není nijak zvlášť těžký a po uvázání bez problému drží na svém místě a nijak Vás neomezuje
Použité materiály: broušené sklo, přírodní hedvábí a černěná ocel

Thomas Alva Edison (1847 – 1931)

Slavný americký vynálezce a podnikatel. Mezi jeho nejslavnější patenty patří například žárovka a či fonograf. Je zakladatelem dodnes vydávaného časopisu Science. Údajně díky jeho pokusů se jeho sluch stále zhoršoval, až na levé ucho ohluchl zcela.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné motýlky
Barva: Bílá, Červená
Materiál: Sklo, Hedvábí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz