Skleněný motýlek "Clinton"

1 190 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Chcete se před ostatními ve společnosti skutečně blýsknout? Pak sáhněte po skleněném motýlku "Clinton". Díky bohatému brusu vytváří unikátní hru světla jako žádný jiný skleněný motýlek z naší nabídky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Že jste o skleněných motýlcích ještě neslyšeli? Není divu! Jde o zcela originální výrobek, který Kolem Krku nabízí jako první v České republice a pravděpodobně i ve světě.

Se skleněným motýlkem od Kolem Krku budete opravdu jedineční. A to doslova. Jinde na českém trhu obdobný produkt nenajdete. Skleněný motýlek spojuje dva obory, ve kterých byla naše vlast po dlouhou dobu na světové špičce – sklářství a textilní průmysl. Objevte i Vy krásy obou těchto oborů naráz.

Skleněný polotovar motýlku byl exkluzivně pro Kolem Krku vyroben na Vysočině – v jednom z tradičních sklářských krajů. Veškeré broušení je provedeno ručně, tradičním způsobem.

Vázání na skleněném motýlku je vyrobeno z nejkvalitnějšího přírodního hedvábí původem z Itálie.

Vyrobeno v České republice.
Dodáváme v dárkové krabičce.
Velikost motýlku: přibližně 12,5 x 4,5 x 0,4 centimetru
Nastavitelná délka pásku kolem krku: od přibližně 36 do 50 centimetrů
Hmotnost: přibližně 40 gramů – motýlek tedy není nijak zvlášť těžký a po uvázání bez problému drží na svém místě a nijak Vás neomezuje
Použité materiály: broušené sklo, přírodní hedvábí a černěná ocel

Bill Clinton (*1946)

42. president Spojených států amerických, člen Demokratické strany. Jeho vláda je hodnocena jako jedna z vůbec nejúspěšnějších v dějinách USA. Dříve více než 10 let působil jako guvernér Arkansasu. Údajně z důvodu poslechu hlasité hudby v mládí má Bill Clinton trvale poškozený sluch a je nucen používat sluchadla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné motýlky
Barva: Bílá, Modrá
Materiál: Sklo, Hedvábí
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz