Skleněný motýlek "Cerf"

1 190 Kč
Skladem

Nebojte se zelené a sáhněte po tomto skleněném motýlku i Vy. Broušení na motýlku kombinuje čiré a matné plochy s decentním brusem v okrajích. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Že jste o skleněných motýlcích ještě neslyšeli? Není divu! Jde o zcela originální výrobek, který Kolem Krku nabízí jako první v České republice a pravděpodobně i ve světě.

Se skleněným motýlkem od Kolem Krku budete opravdu jedineční. A to doslova. Jinde na českém trhu obdobný produkt nenajdete. Skleněný motýlek spojuje dva obory, ve kterých byla naše vlast po dlouhou dobu na světové špičce – sklářství a textilní průmysl. Objevte i Vy krásy obou těchto oborů naráz.

Skleněný polotovar motýlku byl exkluzivně pro Kolem Krku vyroben na Vysočině – v jednom z tradičních sklářských krajů. Veškeré broušení je provedeno ručně, tradičním způsobem.

Vázání na skleněném motýlku je vyrobeno z nejkvalitnějšího přírodního hedvábí původem z Itálie.

Vyrobeno v České republice.
Dodáváme v dárkové krabičce.
Velikost motýlku: přibližně 12,5 x 4,5 x 0,4 centimetru
Nastavitelná délka pásku kolem krku: od přibližně 36 do 50 centimetrů
Hmotnost: přibližně 40 gramů – motýlek tedy není nijak zvlášť těžký a po uvázání bez problému drží na svém místě a nijak Vás neomezuje
Použité materiály: broušené sklo, přírodní hedvábí a černěná ocel

Vinton Gray Cerf (*1943)

Je označován za „otce internetu“. Dnes pracuje ve společnosti Google jako její vicepresident. Sám je těžce nedoslýchavý a prakticky celý svůj život musel používat sluchadla. Jeho manželka byla od svých třech let zcela neslyšící – naučila se proto odezírat ze rtů. Za nejkrásnější moment svého života označuje V. G. Cerf moment, kdy si mohl po implantaci kochleárního implantátu se svou manželkou poprvé v životě zatelefonovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné motýlky
Barva: Zelená
Materiál: Sklo, Hedvábí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz