Skleněný motýlek "Bolton"

1 190 Kč
Skladem

Jasná volba pro ty z Vás, kteří se nebojí vystoupit z řady. Matný brus doplněný o čiré puntíky je proveden kompletně ručně. Kombinace matného a čirého brusu tvoří dokonalou kombinaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Že jste o skleněných motýlcích ještě neslyšeli? Není divu! Jde o zcela originální výrobek, který Kolem Krku nabízí jako první v České republice a pravděpodobně i ve světě.

Se skleněným motýlkem od Kolem Krku budete opravdu jedineční. A to doslova. Jinde na českém trhu obdobný produkt nenajdete. Skleněný motýlek spojuje dva obory, ve kterých byla naše vlast po dlouhou dobu na světové špičce – sklářství a textilní průmysl. Objevte i Vy krásy obou těchto oborů naráz.

Skleněný polotovar motýlku byl exkluzivně pro Kolem Krku vyroben na Vysočině – v jednom z tradičních sklářských krajů. Veškeré broušení je provedeno ručně, tradičním způsobem.

Vázání na skleněném motýlku je vyrobeno z nejkvalitnějšího přírodního hedvábí původem z Itálie.

Vyrobeno v České republice.
Dodáváme v dárkové krabičce.
Velikost motýlku: přibližně 12,5 x 4,5 x 0,4 centimetru
Nastavitelná délka pásku kolem krku: od přibližně 36 do 50 centimetrů
Hmotnost: přibližně 40 gramů – motýlek tedy není nijak zvlášť těžký a po uvázání bez problému drží na svém místě a nijak Vás neomezuje
Použité materiály: broušené sklo, přírodní hedvábí a černěná ocel

Michael Bolton (*1953)

Populární americký rockový zpěvák a skladatel. Za svou kariéru prodal neuvěřitelných 53 milionů alb. Jednou z jeho nejznámějších skladeb je například When a man loves a women. M. Bolton si také zahrál jedno z malých rolí v populárním seriálu Dva a půl chlapa. Málokdo ovšem ví, že Michael Bolton je zcela ohluchlý na jedno ucho. Často se účastní akcí na podporu sluchově handicapovaných, na kterých také sám vystupuje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné motýlky
Barva: Bílá, Zelená, Modrá
Materiál: Sklo, Hedvábí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz