Skleněný motýlek "Beneš"

1 190 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Čiré provedení s károvaným motivem, doplněný o stejný vzor na hedvábném vázání. Broušený motiv je jeden z klasických brusů, který se tradičně používal na skle již před mnoha lety.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Že jste o skleněných motýlcích ještě neslyšeli? Není divu! Jde o zcela originální výrobek, který Kolem Krku nabízí jako první v České republice a pravděpodobně i ve světě.

Se skleněným motýlkem od Kolem Krku budete opravdu jedineční. A to doslova. Jinde na českém trhu obdobný produkt nenajdete. Skleněný motýlek spojuje dva obory, ve kterých byla naše vlast po dlouhou dobu na světové špičce – sklářství a textilní průmysl. Objevte i Vy krásy obou těchto oborů naráz.

Skleněný polotovar motýlku byl exkluzivně pro Kolem Krku vyroben na Vysočině – v jednom z tradičních sklářských krajů. Veškeré broušení je provedeno ručně, tradičním způsobem.

Vázání na skleněném motýlku je vyrobeno z nejkvalitnějšího přírodního hedvábí původem z Itálie.

Vyrobeno v České republice.
Dodáváme v dárkové krabičce.
Velikost motýlku: přibližně 12,5 x 4,5 x 0,4 centimetru
Nastavitelná délka pásku kolem krku: od přibližně 36 do 50 centimetrů
Hmotnost: přibližně 40 gramů – motýlek tedy není nijak zvlášť těžký a po uvázání bez problému drží na svém místě a nijak Vás neomezuje
Použité materiály: broušené sklo, přírodní hedvábí a černěná ocel

Edvard Beneš (1884 – 1948)

Druhý československý president, první ministr zahraničí svobodného Československa, státník, politik a právník. Do presidentského úřadu nastoupil po abdikaci Tomáše Garrigue Masaryka v roce 1935. Později abdikoval a druhou světovou válku strávil usilovnou prací na obnově Československa v exilu ve Velké Británii. V roce 1945 se vrátil do osvobozené vlasti a stal se opět presidentem. Umírá těžce nemocen a v ústraní. V pozdějším věku trpěl Ménierovou chorobou, díky které se mu velmi vážně zhoršil sluch a stal se těžce nedoslýchavým.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné motýlky
Barva: Bílá, Zelená, Modrá
Materiál: Sklo, Hedvábí
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz