Ruční výroba

Důraz na ruční zpracování výrobků patří od počátku projektu Kolem Krku mezi tři jeho hlavní pilíře. Všechny námi vyráběné doplňky jsou zpracovány převážně ručně, s ohledem a úctou k tradici tohoto krásného řemesla. 

Na trhu existuje řada "průmyslově vyráběných" doplňků, jako jsou pánské kravaty či motýlky. Tyto výrobky jsou produkovány v obrovském množství, z nekvalitních materiálů a za až směšně nízké ceny. My se rozhodli jít opačnou cestou - našim zákazníkům nabízíme malé série doplňků z těch nejkvalitnějších dostupných materiálů. Výroba každého z nich je poměrně časově i řemeslně náročná, avšak my věříme, že naši zákazníci toto ocení a dají jim přednost.

V současné době jsou všechny naše produkty vyráběny u nás, v České republice. Na každém našem výrobku se podílí všichni tři členové našeho týmu - Honza, Roman i Petra. A věřte, že každý z nás do toho dává maximum.

7

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení