Podpora sluchově handicapovaných

Podpora sluchově handicapovaných je pravděpodobně nejsilnější z našich tří základních pilířů, který stál na samém počátku celého projektu. Od počátku jsme počítali s tím, že za každých okolností musí naše společnost být prospěšná nejen nám a našim zaměstnancům, ale také našemu okolí. Vzhledem k tomu, že Roman odmalička žil se svou neslyšící maminkou, poměrně dobře znal současnou situaci sluchově handicapovaných u nás a orientoval se v jejich "komunitě".

Rozhodli jsme se sluchově handicapovaným pomoci dvěma různými způsoby. Prvním z nich je finanční podpora organizace Tichý svět o.p.s., která dlouhodobě sluchově handicapovaným pomáhá. V Kolem Krku jsme se rozhodli věnovat 5% z našeho zisku ve prospěch této společnosti. Druhým způsobem, jak takto handicapovaným pomáhat, je nabídnout jim práci. To si zatím dovolit nemůžeme, avšak pokud se nám to podaří a otevřeme naši první prodejnu s dílnou, rádi sluchově handicapované zaměstnáme a nabídneme jim kreativní práci s férovou odměnou. To, zda se nám to podaří, však závisí pouze na Vás - našich zákaznících.

...možná až nyní je Vám dost dobře jasné, proč v našem logu najdete ruce, proč jsou naše produkty pojmenovány po slavných sluchově handicapovaných osobnostech a co vlastně znamená náš slogan:

"Za nás mluví ruce"

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení