Podpora sluchově handicapovaných

Podpora sluchově handicapovaných je pravděpodobně nejsilnější z našich tří základních pilířů, který stál na samém počátku celého projektu. Od počátku jsme počítali s tím, že za každých okolností musí naše společnost být prospěšná nejen nám a našim zaměstnancům, ale také našemu okolí. Vzhledem k tomu, že Roman odmalička žil se svou neslyšící maminkou, poměrně dobře znal současnou situaci sluchově handicapovaných u nás a orientoval se v jejich "komunitě".

Rozhodli jsme se sluchově handicapovaným pomoci dvěma různými způsoby. Prvním z nich je finanční podpora organizace Tichý svět o.p.s., která dlouhodobě sluchově handicapovaným pomáhá. V Kolem Krku jsme se rozhodli věnovat 5% z našeho zisku ve prospěch této společnosti. Druhým způsobem, jak takto handicapovaným pomáhat, je nabídnout jim práci. To si zatím dovolit nemůžeme, avšak pokud se nám to podaří a otevřeme naši první prodejnu s dílnou, rádi sluchově handicapované zaměstnáme a nabídneme jim kreativní práci s férovou odměnou. To, zda se nám to podaří, však závisí pouze na Vás - našich zákaznících.

...možná až nyní je Vám dost dobře jasné, proč v našem logu najdete ruce, proč jsou naše produkty pojmenovány po slavných sluchově handicapovaných osobnostech a co vlastně znamená náš slogan:

"Za nás mluví ruce"

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz