Hedvábný kapesníček "Keller" a "Beethoven"

490 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Hedvábným kapesníčkem z řad "Keller" a "Beethoven" můžete snadno doplnit skleněné motýlky z těchto edic. U klasického motýlku nebo kravaty by měl kapesníček outfit pouze barevně doplňovat, u skleněného motýlku však jistě můžete sáhnout po kapesníčku stejného vzoru. Navíc můžete vše doplnit manžetovými knoflíčky a dotáhnout tak Váš outfit k dokonalosti!

Udrzba1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nezbytnost každého společenského oděvu správného gentlemana. Kapesníček kombinujte s kravatou nebo motýlkem, případně košilí či jiným doplňkem. Kapesníček do saka by měl celý outfit barevně doplnit, nemusí být tedy ze stejného materiálu jako kravata či motýlek.

K výrobě bylo použito nejkvalitnější hedvábí ze severní Itálie. Jde o tzv. žakárové hedvábí  (jacquard silk) – vzor na kapesníčku je vytkáván z jedné strany.

Okraje kapesníčku jsou zakládány výhradně ručně, metodou „hand rolled“. Jde o velmi časově náročnou ruční práci, avšak jedině tak je kapesníček opravdu dokonalý a má „duši“.

Vyrobeno v České republice.
Dodáváme v dárkové krabičce.
Velikost: přibližně 30 x 30 centimetrů
Použitý materiál: 100% přírodní hedvábí
 

Helen Keller (1880 – 1968)

Jedna z nejslavnějších osobností mezi hluchoslepými. V prvním roce života ztratila sluch i zrak – to jí ovšem nevzalo chuť do života a jako první hluchoslepý člověk úspěšně dokončila studium na jedné z nejprestižnějších univerzit světa – na Harvardově univerzitě v USA. Později se také proslavila jako spisovatelka, lektorka a aktivistka.

Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)

Jeden z nejslavnějších hudebních skladatelů celé historie. Je autorem mnoha dodnes hraných skladeb – mezi nejslavnější patří například Pro EliškuAppassionata nebo 9. symfonie. Již v roce 1816 údajně zcela ohluchl, avšak mnoho z těch nejslavnějších děl vytvořil až poté. Při hraní na klavír a skládání používal mnoho technik, aby mohl vnímat hudbu jinak, než sluchem – používal například kovovou tyč připevněnou ke klavíru, kterou zkousl, a mohl tak vnímat jeho vibrace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hedvábné kapesníčky
Barva: Červená, Modrá
Materiál: Hedvábí
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz