Hedvábný kapesníček "Hockney"

490 Kč
Skladem

Hedvábným kapesníčkem "Hockney" stylově doplníte jak formální, tak Váš volnočasový outfit. Kapesníček do saka by měl barevně doplňovat kravatu, motýlka či košili - proto můžete kombinovat doplňky napříč různými řadami.

Udrzba1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nezbytnost každého společenského oděvu správného gentlemana. Kapesníček kombinujte s kravatou nebo motýlkem, případně košilí či jiným doplňkem. Kapesníček do saka by měl celý outfit barevně doplnit, nemusí být tedy ze stejného materiálu jako kravata či motýlek.

K výrobě bylo použito nejkvalitnější hedvábí ze severní Itálie. Jde o tzv. žakárové hedvábí  (jacquard silk) – vzor na kapesníčku je vytkáván z jedné strany.

Okraje kapesníčku jsou zakládány výhradně ručně, metodou „hand rolled“. Jde o velmi časově náročnou ruční práci, avšak jedině tak je kapesníček opravdu dokonalý a má „duši“.

Vyrobeno v České republice.
Dodáváme v dárkové krabičce.
Velikost: přibližně 30 x 30 centimetrů
Použitý materiál: 100% přírodní hedvábí
 

David Hockney (*1937)

Britský malíř, kreslíř, designér a fotograf. Jedna z předních osobností světového pop-artu. V roce 2012 obdržel Řád za zásluhy – jedno z nejvyšších britských státních vyznamenání. Od roku 1979 má výrazné problémy se sluchem a v současné době je těžce nedoslýchavý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hedvábné kapesníčky
Barva: Hnědá, Modrá, Černá
Materiál: Hedvábí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz