Hedvábný kapesníček "Cerf" a "Seago"

490 Kč
Skladem

Hedvábným kapesníčkem z řad "Cerf" a "Seago" můžete snadno doplnit skleněné motýlky z těchto edic. U klasického motýlku nebo kravaty by měl kapesníček outfit pouze barevně doplňovat, u skleněného motýlku však jistě můžete sáhnout po kapesníčku stejného vzoru. Navíc můžete vše doplnit manžetovými knoflíčky a dotáhnout tak Váš outfit k dokonalosti!

Udrzba1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nezbytnost každého společenského oděvu správného gentlemana. Kapesníček kombinujte s kravatou nebo motýlkem, případně košilí či jiným doplňkem. Kapesníček do saka by měl celý outfit barevně doplnit, nemusí být tedy ze stejného materiálu jako kravata či motýlek.

K výrobě bylo použito nejkvalitnější hedvábí ze severní Itálie. Jde o tzv. žakárové hedvábí  (jacquard silk) – vzor na kapesníčku je vytkáván z jedné strany.

Okraje kapesníčku jsou zakládány výhradně ručně, metodou „hand rolled“. Jde o velmi časově náročnou ruční práci, avšak jedině tak je kapesníček opravdu dokonalý a má „duši“.

Vyrobeno v České republice.
Dodáváme v dárkové krabičce.
Velikost: přibližně 30 x 30 centimetrů
Použitý materiál: 100% přírodní hedvábí
 

Vinton Gray Cerf (*1943)

Je označován za „otce internetu“. Dnes pracuje ve společnosti Google jako její vicepresident. Sám je těžce nedoslýchavý a prakticky celý svůj život musel používat sluchadla. Jeho manželka byla od svých třech let zcela neslyšící – naučila se proto odezírat ze rtů. Za nejkrásnější moment svého života označuje V. G. Cerf moment, kdy si mohl po implantaci kochleárního implantátu se svou manželkou poprvé v životě zatelefonovat.

Howie Seago (*1953)

Americký herec a divadelní režisér. Jeho otec byl těžce nedoslýchavý, on sám je zcela neslyšící. Objevil se například ve filmech HunterStar Trek či The Equalizer.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hedvábné kapesníčky
Barva: Zelená
Materiál: Hedvábí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz