Hedvábný kapesníček "Bolton" a "Beneš"

490 Kč
Skladem

Hedvábným kapesníčkem z řad "Bolton" a "Beneš" můžete snadno doplnit skleněné motýlky z těchto edic. U klasického motýlku nebo kravaty by měl kapesníček outfit pouze barevně doplňovat, u skleněného motýlku však jistě můžete sáhnout po kapesníčku stejného vzoru. Navíc můžete vše doplnit manžetovými knoflíčky a dotáhnout tak Váš outfit k dokonalosti!

Udrzba1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nezbytnost každého společenského oděvu správného gentlemana. Kapesníček kombinujte s kravatou nebo motýlkem, případně košilí či jiným doplňkem. Kapesníček do saka by měl celý outfit barevně doplnit, nemusí být tedy ze stejného materiálu jako kravata či motýlek.

K výrobě bylo použito nejkvalitnější hedvábí ze severní Itálie. Jde o tzv. žakárové hedvábí  (jacquard silk) – vzor na kapesníčku je vytkáván z jedné strany.

Okraje kapesníčku jsou zakládány výhradně ručně, metodou „hand rolled“. Jde o velmi časově náročnou ruční práci, avšak jedině tak je kapesníček opravdu dokonalý a má „duši“.

Vyrobeno v České republice.
Dodáváme v dárkové krabičce.
Velikost: přibližně 30 x 30 centimetrů
Použitý materiál: 100% přírodní hedvábí
 

Edvard Beneš (1884 – 1948)

Druhý československý president, první ministr zahraničí svobodného Československa, státník, politik a právník. Do presidentského úřadu nastoupil po abdikaci Tomáše Garrigue Masaryka v roce 1935. Později abdikoval a druhou světovou válku strávil usilovnou prací na obnově Československa v exilu ve Velké Británii. V roce 1945 se vrátil do osvobozené vlasti a stal se opět presidentem. Umírá těžce nemocen a v ústraní. V pozdějším věku trpěl Ménierovou chorobou, díky které se mu velmi vážně zhoršil sluch a stal se těžce nedoslýchavým.

Michael Bolton (*1953)

Populární americký rockový zpěvák a skladatel. Za svou kariéru prodal neuvěřitelných 53 milionů alb. Jednou z jeho nejznámějších skladeb je například When a man loves a women. Michael Bolton si také zahrál jedno z malých rolí v populárním seriálu Dva a půl chlapa. Málokdo ovšem ví, že Michael Bolton je zcela ohluchlý na jedno ucho. Často se účastní akcí na podporu sluchově handicapovaných, na kterých také sám vystupuje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hedvábné kapesníčky
Barva: Bílá, Zelená, Modrá
Materiál: Hedvábí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz