Dřevěný motýlek "Goya" - tmavý jasan

890 Kč
Skladem

Dřevěný motýlek řady "Goya" - jasanový masiv v tmavém odstínu s vázáním v modré barvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukažte, že Vám skutečně záleží na tom, co nosíte. Dřevěné motýlky od Kolem Krku jsou to pravé pro ty, kterým záleží na původu použitých materiálů, kvalitě ruční práce a udržitelnosti výroby módních doplňků.

Dřevěné polotovary motýlků byly pro Kolem Krku vyrobeny ve Valašském Meziříčí z typicky českých dřevin - dubu, buku, jasanu a olše. Každý jednotlivý motýlek byl vyřezán a opracován výhradně ručně. Motýlky nabízíme ve 3 různých odstínech.

Vázání na motýlku je také vyrobeno z jedné typicky české tkaniny - přírodního lnu. Jde o materiál, který se dřevem dokonale ladí. Stejně jako dřevěný masiv, tak i len skrývá sou krásu v přirozené nedokonalosti. Stejně jako dřevo, vynikne nejlépe v jednoduchých odstínech, které nezastíní strukturu tohoto jedinečného materiálu.

Vyrobeno v České republice.
Dodáváme v dárkové krabičce.
Velikost motýlku: přibližně 12 x 4,5 x 0,4 centimetru
Nastavitelná délka pásku kolem krku: od přibližně 36 do 48 centimetrů
Použité materiály: dřevěný masiv, přírodní len a černěná ocel

Upozorňujeme, že vzhledem k tomu, že motýlky jsou vyrobeny z dřevěného masivu (nikoliv imitace dřeva), se může konkrétně Váš kus odlišovat strukturou a kresbou dřeva - každý kus je skutečně originál.

Francisco de Goya (1746 – 1828)

Významný španělský malíř, rytec a portrétista romantismu. Od roku 1786 působil jako královský malíř na dvoře Karla III. a Karla IV. Údajně z důvodu přítomnosti olova v malířských barvách postupem času přicházel o sluch a od roku 1792 byl zcela hluchý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné motýlky
Barva: Modrá
Materiál: Dřevo, Len

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz