Kolem Krku šije roušky

Náš historicky první článek jsme si tedy představovali poněkud jinak... Situace se však změnila a i my se rozhodli pomáhat.

 

Jak to celé začalo?

Ještě na začátku března jsme pilně připravovali oficiální spuštění e-shopu, plánovali jsme všelijaké kampaně na sociálních sítích a články do našeho blogu. Situace si však žádala změnu - a my do toho šli. Přesně v polovině března jsme na dosud neznámém e-shopu, bez jakékoliv předešlé propagace, spustili prodej vlastnoručně vyrobených roušek (proč prodej?... to se dozvíte níže).  

IMG_4571

Bylo to k večeru a ještě jsme seděli v naší dílně a dohadovali se, jestli jich prodáme 10 nebo snad i 20. Když jsme byli na odchodu, pro jistotu jsme zkontrolovali příchozí objednávky. Zjistili jsme, že za těch pár minut se všech 40 dosud vyrobených kusů vyprodalo! Odchod se nekonal a začali jsme opravdu makat - do půlnoci jsme jich vyrobili dalších sedm desítek. Následující dny se nesly v podobném duchu a my pracovali tak usilovně, jak to jen šlo. 

 

Sečteno podtrženo

Jsme velmi malá začínající firma, proto nečekejte tisíce a milióny vyrobených roušek :D Na našich produktech obvykle pracujeme výhradně ručně a tento způsob výroby je poměrně časově náročný. Stejně tak to bylo u roušek - vše vyrábíme jaksi "tradičně", nemáme k dispozici žádné moderní stroje na laserové řezání látek a podobně. 

Za uplynulé dva týdny jsme prodali a věnovali přibližně 400 kusů bavlněných roušek. Ti, kteří byli ochotni roušky zakoupit, mohli tak učinit za 150,-.

1

Po celou dobu naší "akce" jsme však roušky pouze neprodávali, ale také platila naše nabídka věnování roušek zdarma. Ty jsme darovali ve prospěch všech potřebných - seniorů, nemocných i těch, kteří si roušku nemohli finančně dovolit. Mimo jednotlivců, kteří nás oslovili s prosbou o roušku zdarma, jsme také věnovali roušky všem pracovníkům na přepážkách České pošty na Praze 6 - pro nás to po celou dobu byli hrdinové, díky kterým jsme mohli naše roušky rozesílat po celé naší Republice.

Pevně věříme, že se situace bude postupně uklidňovat a vše se pomalu vrátí k normálu. V závěru bychom chtěli poděkovat všem, kteří nás podpořili jak svými slovy, tak finančně, když si naše roušky zakoupili. Velmi si jakékoliv podpory vážíme a Vám všem mockrát děkujeme.

1142F8B6-ECE3-455B-9A18-C3717C83D1B1

Přejeme Vám pevné zdraví a dobrou náladu v těchto těžkých chvílích. Věříme, že naše další články budou veselejší.

V úctě

Honza a Roman

 

Vytvořil Shoptet | Šablona Opal | Design Shoptetak.cz