Kolem Krku na Hithitu

Vážení přátelé, fanoušci, podporovatelé a zákazníci, rádi bychom Vás i touto cestou požádali o podporu našeho projektu Kolem Krku na Hithitu. Jde o portál, kde můžete jednak náš projekt podpořit zcela nezištně, ale také zde můžete zakoupit naše produkty v "předprodeji". Zásadní je však pro nás vybrat celou požadovanou částku - v opačném případě se všechny doposud vybrané peníze vrací přispěvatelům.  Náš projekt můžete podpořit ZDE

Vybranou částku chceme použít na překlenutí tohoto náročného období. Krize nás zastihla v tu nejméně vhodnou dobu - ve chvíli, kdy jsme spouštěli prodej našich zbrusu nových výrobků. Prodej jsme v samém začátku navíc přerušili a začali šít roušky. Nyní bychom se rádi vrátili k normálu a výrobě a prodeji našich výrobků - pánských společenských doplňků. Do doby, než se tak stane, ale potřebujeme nadále financovat naše fixní náklady - nájem, energie, správa internetového obchodu a mnoho dalšího. 

Budeme moc rádi, když nás jakkoliv podpořit, nejen finančně. Jsme vděční za každou pozitivní zprávu od spokojeného zákazníka, za každé doporučení či hodnocení.

Přejeme Vám vše dobré a hodně zdraví v této nelehké době.

V úctě

Roman a Honza